BİZ KİMİZ?

QBA MEDI TURKEY, Türkiye’de sağlık turizmi alanında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.Son teknoloji uzmanları ile tanınmış hastane ve kliniklerle beraber sizlere en uygun şartlarda sağlık hizmeti sunmaktayız.Sağlığınız sizinki kadar bizim için de önemlidir. Bu gerçeğin farkındalığı ile size en iyi hizmeti vermek için gerekli tüm adımları beraber atıyoruz.

QBA MediTours olarak, sağlık alanında deneyimli, bilgili, iyi eğitimli uzman ekibiyle çalışıyoruz. Hastalarımızın yolculuğunun başlangıcından tedavi sürecinin sonuna kadar yanında bulunuyoruz. Profesyonel ekibimizden moral ve motivasyon desteği sağlamanın yanı sıra, her hasta için karşı karşıya kalabilecekleri sorunlara destek vermek ve çözüm üretmek bizlerin görevidir.

Seyahat planınız, konaklama ve hastane randevularınız QBA MEDI TOURS ekibi tarafından düzenlenir. Bizimle temas ettiğiniz andan itibaren kendinizi güvende ve huzurlu hissetmeniz bizim için en önemli görevdir. Tedavi planınızda bir ayar yapılması gerekiyorsa, ön danışmadan operasyon sürecinizin takibi doğrultusunda bilgi alınıp , tanıdıklarınız için de gerekli programlar yapmamız gerekirse, turistik geziler hakkında size imkan sağlıyoruz. Evinize döndüğünüzde iletişime devam edip tedavi sürecinizin sonucunu takip ediyoruz.

QBA MEDI TOURS yurtdışından gelen hastalarımız için en kaliteli ve konforlu tedavi olanaklarını sağlar, sözleşmeli hastane seçeneği sunar.Hastanede yatış süresi boyunca hastanın tedavi planı,sigorta teminatlarını karşılayacak şekilde organize edilir.

Ekibimiz, Türkiye’ye seyahatinize başlamadan önce size gerekli tüm bilgileri (hasta / aile üyesine) ulaştırır. Tüm organize prosedürleri ulaşım, havaalanı karşılama ve transferler, otel konaklama, hastane atama prosedürleri, hastaneye yatış, otel taşımacılığı ayrıca çevirmen ve tercümanlık hizmetleriniz hakkında hasta / ailenin isteği ile bilgilendirilir. Karşılaştığınız sorunlarda size yardımcı olmak için her alanda danışmanlık ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Hastanın sağlık raporları sağlık uzmanları tarafından belirlenir ve hasta sözleşmeli kurumlara gönderilir.